Стоматологическая ортопедия

стоматологическая ортопедия — це сукупність послуг, яка в себе включає діагностику зубного ряду, ясен і коренів для подальшої їх корекції. Зубо-щелепна система підлягає відновленню в разі одиничної втрати зуба або при повній втраті фрагментів жувального апарату. Немає нічого неможливого в цьому плані, тому що відсутні зуби ефективно замінює протезування.

Причиною звернення до послуг ортопедичної стоматології може послужити стирання емалі або неправильне положення зубного ряду. Естетики в усмішці такі фактори не додають, якщо вони супроводжуються жовтим кольором природної коронки. Дуже важливо не упустити можливість виправити наявні дефекти, тому що часто по посмішці оцінюють людину при першій зустрічі.

Для ортопедичної стоматології важливо протезування зубів провести за всіма показаннями і на високому рівні. Імплантація має на увазі відновлення пошкоджених зубів. Головне її завдання-візуальність максимально наблизити до природності, виконати це безболісно. Існує спеціальна програма з різноманітних технік із застосуванням якісних матеріалів. Після роботи фахівця високого рівня ніхто не зможе відрізнити замінені зуби від природних.

Наша клініка — можливість впровадити інноваційні технології на практиці. У плані ортопедичної стоматології вона надає послуги будь-якого формату. Коронки, вініри, мостоподібні зубні протези, люмініри – важливі напрямки діяльності клініки в Києві. Додатково реально отримати консультацію про інші можливості відновити зубний ряд і повернути красиву посмішку. Основні показання до протезування
Стоматолог-ортопед-головний помічник, якщо:

Коронка грунтовно зруйнована. Пломбування і реставрація зуба в цьому випадку неможлива. Його стінки можуть бути сильно пошкоджені. Мікропротезування-кращий вихід в такій ситуації.
Коронка зруйнована повністю. Головне завдання фахівця-дізнатися про збереження кореня зуба. Штифт-реальний спосіб зробити імітацію зуба, який буде виглядати природно. Можливе застосування вкладок при необхідності відновити зуб. План відновлення повинен розробити стоматолог-ортопед.
Глобальна патологія. Стирається зубів може бути обумовлена генетичною схильністю або іншими факторами. На допомогу тоді прийдуть вінір або керамічні коронки. Ставлять їх на спочатку вилікувані зуби.
Тріщини і відколи. В цьому випадку без аналізу протезиста не обійтися. Після проходження панорамного знімка він призначить потрібний графік подальшого лікування. Мікропротезування в цьому випадку не допоможе, якщо відколи мають значний обсяг.
Адентія. Повна відсутність зубного ряду-привід негайно звернутися до стоматолога-ортопеда, який допоможе виготовити знімні зубні протези.
Абсолютні протипоказання у всіх п’яти випадках зустрічаються рідко. Слід спочатку пройти повне обстеження і зробити панорамний знімок зубів.

 1

Добавить комментарий