Тайский массаж

тайский массаж дуже популярний, оскільки ефективно допомагає зцілити організм. Він спрямований на підтримання тонусу, на розслаблення м’язів і психіки. В спа салоні тайський масаж роблять професійні масажисти, які пройшли спеціальне навчання.

Що таке тайський масаж
У цієї методики величезний ефект омолодження організму, при звичайному масажі такого потужного впливу не буває. Під час сеансу не тільки розслабляється і опрацьовується проблемну ділянку тіла, але і йде робота над всім тілом. Під час процедури відновлюється здоров’я самих різних органів.
З’явився тайський масаж у Сіамі ще в давнину, він поєднує в собі елементи йоги і тайської медицини. У роботі над тілом застосовуються різні техніки. Відрізняється він від європейських методів тим, що розглядає і лікує організм цілком, а не ставить конкретний діагноз і впливає на нього, лікуючи конкретне захворювання. Крім цього, тайський масаж допомагає:

Впоратися з хронічною втомою.
Відпочити від перевантажень, розумових і фізичних.
Купірувати головний біль.
Поліпшити фізіологічний стан організму.
Підвищити імунітет.
Посилити сексуальне бажання.
Усунути надлишок маси тіла.
Тайський масаж в Москві проводять в спа-салонах майстри, яких запросили з Таїланду, або фахівці, які пройшли спеціальне навчання і підтвердила свою кваліфікацію. Багатьом з них притаманний цей дар, вони не тільки бачать перед собою клієнта, але і тонко відчувають його стан, і здатні з першого погляду визначити наявність захворювань, про які самій людині ще не відомо.

Як роблять тайський масаж
Починається сеанс з впливу на периферійні точки тіла, коли відвідувач, на якому тільки шорти і легка сорочка з х/б тканини, лягає на масажний стіл. Фахівець спочатку працює з долонями і стопами клієнта, як би шукає ключик, на який відгукнеться весь організм. Він виконує скручують руху, легко стискає м’язи, майже непомітно доторкається до шкіри кінцівок і плавно пересувається до торсу, поступово досягаючи шийного відділу.
Під час сеансу при розминці м’язів усувається їх скутість, нормалізується кровообіг, посилюється відтік лімфи з тканин, масажист стимулює всі органи, направляючи застояні лімфу і кров по відповідних каналах. Таким чином відбувається наповнення клітин поживними речовинами, та збагачення їх киснем. На нервові закінчення йде тонке вплив, нормалізується робота нервової системи, починається регенерація в тканинах, запускається омолоджуючий процес.
Під час процедури організм знаходиться в знемозі, відчуваючи велике задоволення від дотиків і розминання, і по тілу розливаються хвилі розслаблення. По закінченні з’являється бадьорість, на деякий час сон стає глибоким, людина повністю відпочиває вночі. Після приємних сеансів виникає відчуття, що помолодшало і тіло, і душа, результат перевершує всі очікування.
Стародавні практики сьогодні доступні поруч з будинком, за ними не потрібно далеко їхати. Наприклад, можна отримати тайський масаж в Самарі, східні методики доступні також в інших куточках нашої країни. Якщо в минулі часи отримувати тілесне задоволення могли тільки короновані або дуже багаті особи, зараз кожен може легко подарувати собі блаженство.