Термометр цифровий AMDT-10

Термометр цифровий AMDT-10: надійний мінімалізм і висока точність

термометр медицинский цифровий AMDT-10 AMDT-10 це практичний прилад для швидкого вимірювання температури тіла. Отриманий з його допомогою результат володіє високою точністю.

В наш час ніщо так високо не цінується як духовна культура і надійність. Теплоту і щирість подарують близькі люди. А швидкістю функціонування та побутової надійністю готові порадувати сучасні вимірювальні прилади. Термометр цифровий AMDT-10 AMDT-10 відмінний приклад того, як можуть радувати навіть найпростіші речі.

Цифровий електронний термометр AMDT-10 це комфортний в роботі вимірювальний прилад для визначення температури. Його переваги у простоті і зручності, високої точності вимірювання, наявність стандартного набору функцій, ударостійкому корпусі і невеликій вартості. Цю модель-класику презентує американська компанія Amrus Enterprises. Гарантійний термін виробника становить 1 рік.

Корпус виконаний з ударостійкого пластику. Наконечник напівжорсткий. Рідкокристалічний дисплей володіє достатніми габаритами для того, щоб легко зчитувати отриману інформацію.

Прилад визначає температуру в діапазоні 32-42,9°C. Похибка результату мінімальна: всього лише +/-0,1°C. Обладнаний індикатором максимальної температури. Для проведення маніпуляції потрібно від 1 до 5 хвилин. Це вдвічі менше, ніж необхідно при використанні ртутного градусника.

Після закінчення процедури індикатор видає звуковий сигнал оповіщення. Об’єм пам’яті розрахований на збереження останнього результату.

Прилад працює від змінного батарейки LR41 потужністю 1,5 В (аналог елемента живлення СЦ21). Автоматично відключається з метою економії енергоресурсу батареї.

Розміри виробу складають 12,9(Д) х 2,2(Ш) х 1,4(В) див. До термометру додається компактний пластиковий футляр. Це особливо зручно, якщо Ви перебуваєте в стаціонарі.

Він стриманий в дизайні як справжній джентльмен. Він швидкий і надійний, як реальний супер-герой. Електронний термометр AMDT-10 це чудове поєднання універсальної класики і американської практичності. Відповідний вибір для зайнятих людей з конкретними вимогами до техніки.