Torbafood

Мало хто з жителів нашої країни може уявити собі ранок без чашки ароматної і підбадьорливого зернового або розчинної кави. Однак швидкий темп життя і тотальна нестача часу не завжди дозволяє змолоти кавові зерна і потім зварити з них смачний ранковий напій. У цьому випадку на допомогу приходить розчинну каву, який анітрохи не поступається своєму зерновому побратимові. Команда нашого інтернет-магазину знає про це, як ніхто інший, саме тому в нашому каталозі є кращі марки розчинної та зернової кави. У нас ви зможете придбати каву оптом і в роздріб для свого магазинчика або особистого використання. До того ж, ви зможете купить чай в интернет магазине.

Ароматний розчинна та зернової кави
Каталог продуктів харчування включає великий асортимент зернового та розчинної кави, що реалізується оптом і в роздріб, який поставляється безпосередньо від виробника. Завдяки цьому ми гарантуємо найнижчу ціну в інтернеті. У нашому інтернет-магазині чаю та кави ви можете недорого придбати:

• фасований розчинна кава оптом і в роздріб;
• кава в зернах і мелена оптом і в роздріб;
• кава в стіках;
• ваговій розчинну каву.
Варто зазначити, що весь кава постачається від відомих і надійних виробників, серед яких Jacobs Monarch, Carte Noire, Nescafe, Elgano, Lavazza, Cocam, Cacique, El Cafe Pres-2, Cafeto, Gold Mogi, Jaco, Чорна Карта. Крім цього, у каталозі представлений розчинну каву, який поставляється з Еквадору і Бразилії, що гарантує його відмінні смакові якості та високу якість.

Для ласунів в асортименті представлений великий перелік шоколаду, який можна придбати оптом і в роздріб. Таким чином ви можете отримати кращу ціну на шоколад для подальшої реалізації або придбати його для себе.