ТОВ «МК-фурнітура»

ТОВ «МК-фурнітура» — компанія з виробництва та продажу швейної фурнітури.

Ми займаємося оптовими поставками широкого асортименту пластикової фурнітури, блискавок, різних стрічок, металлофурнитуры, гудзиків, гумки, шнур эластичный 6 мм і т. д.

Завдяки професіоналізму і величезному досвіду наших менеджерів на ринку швейної фурнітури наша компанія зарекомендувала себе як надійного ділового партнера та заслужила довіру своїх клієнтів. Успішний багаторічний досвід роботи на даному ринку дозволяє нам пропонувати індивідуальні умови роботи кожного. Наша мета полягає в тому, щоб прийшовши в компанію наші клієнти стали нашими постійними партнерами і добрими друзями. Ми прагнемо до довгострокового взаємовигідного співробітництва!

Наша продукція продається оптом, кратно упаковок (кількість штук/метрів в упаковці уточнюйте в менеджерів). Ми також готові виготовити будь-яку пластикову фурнітуру в широкій колірній гаммі або підібрати колір виробів з тканин клієнта (наші менеджери з радістю проконсультують Вас з питань підбору кольору і прорахунку вартості кольорових виробів).

А також наші менеджери завжди готові опрацювати питання щодо можливості поставок нестандартних позицій, підказати по технічним характеристикам товарів і допомогти з підбором аналогів.Гумка виконана у формі шнура; зовнішня оздоблення щільна, не розпускається і добре тримає форму. Універсальний капелюшний шнур використовується в пошитті різного одягу, взуття, сумок і спорядження. Затребуваний у виробництві дитячого одягу і спорядження для полювання, риболовлі, туризму.
Ми пропонуємо гумку (еластичний шнур) різних діаметрів і забарвлення, в тому числі і пофарбовану за зразком замовника.
Зателефонуйте нам або напишіть, щоб отримати консультацію, замовити безкоштовні зразки і купити капелюшний гумку.