Яндекс.Метрика

Траур у Бердичеві: невидима смерть забрала всю сім’я ю

Необережність – смертельна. Недарма кажуть, що правила техніки безпеки писані кров’ю. Але ж ніхто не замислюється про це аж доти біда не торкнеться його оселі. Чи думали бердичівляни, прості люди, що лягаючи спати, вже не прокинуться ніколи? Господар та господиня, їхня дочка з двома дітками 8 років і 3 місяців, а також подруга господарів та сусідка, яка зайшла в гості надвечір. Детальніше на zhytomyr-online.com.

Їх знайшли не відразу. Почали бити тривогу родичі а потім і інші сусіди, які побачили, що в хаті миготить світло. Викликали поліцію. Коли двері відкрили, побачили жахливу картину: мертві тіла без видимих ушкоджень, квартира без слідів розбою.

Як стало відомо Житомир-Онлайн, всі тіла було відправлено на судово-медичну експертизу, триває розслідування. Але названа попередня причина загибелі – отруєння чадним газом.

Після опитування свідків виявилося, що господар житла неодноразово скаржився на те, що піч погано горить, що неповністю прогоряє. Натомість акти повірки пічного обладнання скоріше за все відсутні. Сусіди також скаржилися, що дим потрапляє до них у помешкання. Тому причиною смерті могло стати несправне пічне обладнання та розтоплювання печі підручними матералами, які містять пластик.

У зв’язку з трагічними подіями у Бердичеві скасовано всі розважальні заходи, а 6-7 березня оголошено днем жалоби.

У Житомирі підприємство «Житомиргаз» розмістило на своєму сайті поради, як убезпечитися від чадного газу. Основними є:

Регулярна перевірка обладнання спеціалістами, складання відповідного акту
Не можна проводити самостійний демонтаж печей, газових колонок, ремонт має проводити лише спеціаліст зі служби газу
При користуванні піччю потрібно перевіряти тягу в трубі, очищати піч від золи і продуктів горіння, не використовувати штучних матеріалів для розпалу
Не залишати піч без нагляду та без відчинених кватирок чи вентиляції.
Часто правилами нехтують. Але тоді правила стають важливішими за саме життя.