ТЦ на славянском бульваре

25 серпня в Давыдкове, біля станції метро «Слов’янський бульвар», відкрився ТРЦ «Океанія». Чотириповерхова будівля загальною площею 137000 квадратних метрів стала центром тяжіння для жителів районів Очаково-Матвіївській і Філі-Давыдково: розташоване на Кутузовському проспекті біля однієї з найбільш завантаженої станції метро, воно стало єдиним об’єктом такого масштабу в цій місцевості і єдиним торговим центром в Давыдкове.

Оформлення молла відповідає його назві: стіни і стелі поверхів оформлені у вигляді морських хвиль, зовнішні стіни цілодобово підсвічуються бірюзовим і блакитним світлом, а на великому екрані над входом демонструються відеозапису підводного світу. Крім того, всередині будівлі розташований величезний акваріум висотою в 4 поверхи, всередині якого прокладений панорамний ліфт. Відвідувачі немов спускаються в батискафі в глибини океану, спостерігаючи за життям його мешканців. Від бажаючих відчути себе підводником немає відбою, тому їм доводиться стояти в черзі, іноді більше години. Втім, згодом ажіотаж спаде і побувати в підводному світі стане можливо без труднощів. У нас тц на славянском бульваре магазины.

«Родзинкою» нового ТРЦ став кінотеатр «Формула Кіно». Це не просто єдине кіно на два райони: він є першим і єдиним на всьому пострадянському просторі лазерним кінотеатром (технологія IMAX Laser), а також має найбільший IMAX-екран у Росії. Кінозал розрахований на 444 глядача.

Торгові простору молла повинні залучити покупців з будь-яким рівнем достатку: поряд з бутиками престижних брендів (Zara, Apple, Williams&Oliver) розташовані магазини «народних» мереж: М. Відео, Перехрестя, Hoff, Дитячий світ, Gloria Jeans, Uniqlo. Магазини одягу, електроніки, книг, товарів для дому займають 3 поверху ТРЦ і перший підземний рівень: є навіть магазин, в якому продаються так і не вийшли з моди іранські килими. Крім того, в будівлі розташовано кілька кафе і ресторанів, а на третьому поверсі розмістився великий фуд-корт, який обслуговують 11 мереж громадського харчування.