Туры по россии из петербурга

Річкові круїзи на Валаам та тури по всій Росії і містами близького зарубіжжя
Туристична компанія «ЛАДА» пропонує провести незабутній відпочинок — найцікавіші річкові круїзи, автобусні подорожі. Ми пропонуємо круїзи Валаам – Кижи, захоплюючі тури по містах Золотого Кільця або поїздки в Таллін на вихідні з друзями або з сім’єю, а також різні річкові круїзи (Петербург надасть комфортабельні теплоходи). У нас найкращі туры по россии из петербурга.

Незмінною популярністю користуються круїзи на Валаам, тури на цей чудовий острів доступні і цікаві багатьом. Серед круїзних пропозицій від нашої компанії не тільки поїздки на Валаам, але і круїзи різної тривалості по річках Росії з відвідуванням старовинних міст-портів. Будь-які поїздки — подорожі на Валаам, тури по містах Росії і ближнього зарубіжжя тощо – проводяться професійними гідами-екскурсоводами, які розкажуть Вам історію відвідуваних місць.

Ми пропонуємо здійснити поїздки в різні міста Росії: подорож в Псков, тур по Новгороду, круїз на Валаам; а також запрошуємо в Таллінн — тур під назвою «Старий Таллінн» — це можливість здійснити подорож у старовинне європейське місто Таллінн у вихідні дні. Серед додаткових послуг, що надаються компанією «ЛАДА» — оренда теплохода для проведення корпоративних заходів.