Тягач даф

Сідельні тягачі DAF відомі кожному російському перевізнику: техніка даного бренду входить в трійку найбільш популярних брендів в РФ. Після відкриття представництва «ДАФ Тракс Рус» за п’ять років було поставлено 12 000 одиниць вантажного транспорту. Відзначимо також, що це єдині вантажівки «Великої сімки», які повністю збираються на батьківщині виробника (в Нідерландах). Ми пропонуемо купить тягач даф.

Ви можете вибрати один з сучасних тягачів DAF:
Серія XF – машини для дальніх перевезень. У числі переваг — кабіна з найбільшим в галузі робітникам і багажним простором, збільшений інтервал до 90 тис. км і багато іншого. Лідер з продажу — модель XF 105 конфігурації 4х2.
Серія CF – відрізняється тим, що вже в самій конструкції закладена багатофункціональність: шасі легкі і мають плоску верхню поверхню, а більшість механізмів розташовані всередині, що полегшує установку надбудов. Пропонується кілька конфігурацій мостів, трансмісій і кабін. Немає галузі, в якій не можна використовувати DAF CF.
Серія LF – маневрені автомобілі для міста. Крім плоскої конструкції шасі і кріплення всіх компонентів з внутрішньої сторони шасі, вони мають мінімальний радіус розвороту серед техніки свого класу.
«Приволжжя-Транс» — торгова площадка, де можна купити нову вантажівку або вантажівка з пробігом по зручній вам схемою: у лізинг, кредит, Trade-in.