У NASA розповіли, коли люди повернуться на Місяць

Нещодавнє відкриття на земному супутнику може стати причиною швидкого повернення людства на його поверхню.
Керівник NASA Джим Брайденстайн, що дослідження Місяця людиною можуть поновитися вже через п’ять років. Про це повідомляє Reuters.

Причиною, по якій в НАСА вирішили знову відправити астронавтів на місяць, стало відкриття на її поверхні льоду

Виявлені залижи замерзлої води можуть стати для людини на Місяці джерелом питної і технічної води, а також бути використані для виробництва ракетного палива і кисню.

В NASA також зробили прогноз, коли цей політ може бути здійснено. В агентстві розраховують запустити тестовий політ без людей на борту в 2020, а повноцінну місію в 2023 році. У найближчих планах NASA також створення орбітальної платформи-шлюзу і космічної станції на орбіті Місяця. Національне управління США по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) запустило зонд для дослідження Сонця. Про це йдеться в повідомленні на сайті NASA в неділю, 12 серпня.

Повідомляється, що відбувся запуск автоматичної станції Parker Solar Probe, місія якої полягає у дослідженні Сонця. Зонд вивела у відкритий космос ракета-носій Delta IV, яка стартувала з космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида. У нас додатково, ви знайдете космос, о космосе, про космос, это интересно.