УБОД

УБОД (ультрабыстрая опійна детоксикація) – методика, що застосовується для лікування опіоїдної наркоманії з метою прискореного звільнення організму пацієнта від наркотичних речовин. В наркологічній клініці «Відродження» даний метод розглядається як пріоритетний для пацієнтів з героїновою залежністю.

Розберемося, у чому власне полягає сенс даної лікувальної методики, які її особливості. Зазначимо сильні і слабкі сторони убод порівняно з класичною терапевтичної програмою.

Отже, лікування пацієнтів з опійної наркоманією (залежність від героїну, морфіну і т. д.) починається з детоксикації, тобто, з очищення організму хворого від наркотичної речовини. У стандартному випадку детоксикація проводиться в наркологічному стаціонарі протягом декількох днів (від 5 до 10). По суті, класична методика заснована на поступовому процесі природного звільнення опіатних рецепторів від молекул наркотичної речовини, яку далі виводиться з організму видільною системою. У деяких випадках застосовуються інфузії дезінтоксикаційних розчинів, однак, вони не можуть впливати на швидкість звільнення пов’язаних з наркотиком рецепторів і впливають лише на остаточне виведення препарату з організму.