Укр-Китай Коммуникейшин

Ваші можливості реалізації продукції вичерпані на внутрішньому ринку?

Виробничі потужності недовантажені і не приносять максимальний прибуток?

Ви вже замислювалися про експорт вашої продукції в Китай, але зіткнулися з певними труднощами?

Детальніше на http://www.ukr-china.com/uslugi/dostavka-sbornih-gruzov/.

Організація експорту продукції в Китай — ексклюзивна послуга компанії «Укр-Китай Коммунікейшин». Тепер вивести Вашу продукцію на китайський ринок стало значно простіше. Компанія вже більше 10 років працює з китайськими партнерами і займається імпортно-експортними операціями.
Суть послуги: ми працюємо як ваш експортний відділ на території Китаю, проводимо спільні переговори, з метою отримання оптимальних умов, забезпечуємо юридичний супровід угод, здійснюємо доставку, митне оформлення і складування товару, проводимо маркетингове дослідження ринку, проводимо сертифікацію вашої продукції.

Якщо у вас виникли питання про те, як організувати експорт товарів в Китай, ви хочете отримати консультацію кваліфікованого фахівця – зв’яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами. Ні для кого вже не секрет, що 70% ввезених в Україну товарів виробляється в Китаї, а в самому Китаї можна знайти продукцію будь-якої якості за ціною, що відрізняється від української на аналогічний товар часом у 5-8 разів. Якщо ж порівнювати з вартістю закупівель меблів в Європі, то економія може зростати в 3 рази (з урахуванням сукупності всіх витрат на поїздку в Китай, митне оформлення вантажу і доставку придбаних товарів в Україну).

Меблеві тури в Китай — це унікальна можливість відвідати величезні торгові центри меблів, приладів освітлення, сантехніки, плитки та інших предметів декору приміщень. Саме вірне рішення для тих, хто вирішив зайнятися меблевим шопінгом – відправитися саме в Гуанчжоу. Це місто тисячі фабрик, який називають «містом меблів», «містом кераміки», «містом світу».