Ultimaker

Ви хочете вибрати 3д Принтер, але не знаєте як? Наші фахівці вам допоможуть. У насв хабі можна випробувати все обладнання в живу, отримати образи друку і зрозуміти де і як адитивні технології допоможуть вам економити фінанси і час. Ми пропонуємо ultimaker купить.

3d Принтери в наявності в Мінську.

Наш Хаб являється офіційним предаставителем компанії Formlabs, Ultimaker, Vshaper. 3D-принтер — пристрій, що використовує метод пошарового створення твердого фізичного об’єкта за цифрової 3D-моделі. 3D-друк може здійснюватися різними способами :

Технологія FDM

Дає можливість створювати не тільки моделі, а й кінцеві деталі із стандартних, конструкційних і високоефективних термопластиков. Це єдина технологія, що використовує термопластики виробничого класу, що забезпечують не має аналогів механічну, термічну і хімічну міцність деталей.

Друк по технології FDM вигідно відрізняється чистотою, простотою використання і придатністю для використання в офісі. Деталі з термопластика стійкі до високих температур, до механічних навантажень, різних хімічних реагентів, вологому або сухий середовищі. Розчинні допоміжні матеріали дозволяють створювати складні багаторівневі форми, порожнини і отвори, які було б проблематично отримати звичайними методами.