Управляющая компания добрый город

З життя рослин
«Зри в корінь!». Це вислів Козьми Пруткова вкрай актуально на сьогоднішній день для співробітників відділу клінінгу ТОВ «Добрий місто». Масштабні роботи по відновленню та окультурення флори йдуть повним ходом і повсюдно. Цей щорічний процес входить у план благоустрою дворових територій. Само собою зрозуміло, він носить ще і екологічний характер. Обов’язкові вимоги до системи озеленення: рівномірність, безперервність, відповідальність. Після виконання робіт складається акт приймання, де свої підписи ставлять і фахівці, і мешканці. Крім підтвердження виконання, химчане написали слова подяки, висловивши довіру КК «добре місто».
У Сходні завершується довгоочікувана культивація газонів. Завезли чорнозем. Після відновлення ґрунту відразу буде організовано посів нової шовковистої трави. У нас управляющая компания добрый город.
Зелені насадження формують мікроклімат, створюють чудові умови для відпочинку, оберігають від надмірного перегріву грунт, стіни будинків і тротуари. З цією метою у дворах МКД «Файного міста» вул. Енгельса і Ленінградська почалася посадка кущів Барвінок великий. Всього по місту висаджено понад 200 саджанців різного виду. На клумбах вже оселилися міські квіти: Гортензія волотиста декількох видів, Арабис (резуха) кавказький, Барбарис звичайний, Гайлардия остиста, Гвоздика китайська, Дзвіночок карпатський. А ось на Лівому березі вважали за краще класичні сорти квітів: чорнобривці і петунії.
Мешканці вулиць: 8 Березня, Юннатів та Гоголя — довірили вибір рослин професіоналам. Їх земляки з вулиці 9 Травня докладно описали свої побажання на адресу керівництва керуючої організації. Одне з яких – посадка двох саджанців вишневого дерева.
Вся ця жива краса поглинає дорожню пил і токсичні гази. Бере участь в утворенні гумусу ґрунту, забезпечує родючість. Формування газового складу атмосфери знаходиться в прямій залежності від рослинного світу: трава і квіти збагачують повітря киснем, корисними для здоров’я людини фітонцидами і легкими іонами. До того ж уся ця зелена органіка пом’якшує клімат. Рослини засвоюють сонячну енергію і створюють з мінеральних речовин ґрунту і води в процесі фотосинтезу вуглеводи.
Ось і виходить, що міські жителі не відірвані від природи: вони як би розчинені в ній. Тому працюється, відпочивається цікавіше і набагато продуктивніше.