Яндекс.Метрика

В микрорайоне Озерная установили новый светофор

На перехресті вулиць Панаса Мирного та Кармелюка встановили світлофорний об’єкт. Далі докладніше розповість «Хмельницький».

Перші світлофори у нашому місті встановили ще в 70-ті роки минулого століття. Багато з них функціонують досі. Однак обладнання застаріло і потребує заміни.

У минулому році в місті встановили понад 200 нових світлофорів. З міського бюджету виділили майже 3 мільйони гривень на заміну старих приладів. У минулому році нові світлофори з’явилися на вулицях Трудовій, Чорновола (біля державної ветеринарної лікарні), Пілотській, на Львівському шосе, на перехресті вулиць Вінницької та Профспилковой. Хмельничани задоволені тим, що на вулицях міста зростає кількість нових світлофорних об’єктів, адже вони підвищують безпеку дорожнього руху. Детальніше на khmelnytsky.com.ua.

Світлодіодні світлофори дозволяють значно економити споживання електроенергії. Кошти на заміну світлофорів виділили з міського бюджету. Ціна залежить від типу обладнання і коливається від 4,5 до 12 000 гривень. Місця для заміни світлофорів визначають, враховуючи аварійність дороги. На всіх світлофорах встановлюють світильники для додаткового освітлення пішохідних переходів.

Нещодавно новий сучасний світлофор з’явився в мікрорайоні Озерна. Модернізований прилад і оснащений відліком часу. Перехрестя вулиць Панаса Мирного та Кармелюка — це одна з найбільших розв’язок мікрорайону Озерна, яка вимагала врегулювання руху транспорту. Неподалік триває будівництво нової дороги на вулиці Січових Стрільців та капітальний ремонт вулиці Кармалюка, а також проводиться поточний ремонт суцільним методом вулиці Панаса Мирного. А незабаром буде зроблена пластикова розмітка дороги.