Вакцина проти грипу практично марна для людей старше 65 років

Центри з контролю і профілактики захворювань США (CDC) ще раз визнали, що в минулому році вакцин проти грипу не вдалося захистити найбільш вразливих людей. Кількість госпіталізацій внаслідок захворювання на грип в зимовий період 2016-2017 серед людей у віці 65 років і старше було дуже високим. CDC повідомляли, що вакцини від грипу в минулому році приблизно на рівні 42% ефективно запобігали таку серйозну хворобу, яка призводить до відвідування лікаря або госпіталізації. Що ще гірше, CDC зізналися, що торік вакцина по суті була неефективною для групи людей 65 років і старше. Взимку домінував штам грипу типу H3N2, який призводить до більш тяжкої хвороби і смерті, ніж інші штами грипу. Навіть незважаючи на те, що вакцина була добре підібрана зі штамами грипу, які ходили в минулому році, це був повний провал.
Перша помилка, яку роблять медики це те, що, на їх думку, це щеплення від грипу утримує людей від відвідування лікаря або лікарні. Працівники охорони здоров’я ніколи не вивчають те, що робить людей здоровими, які їх звички і чому деякі люди уникають і успішно запобігають незліченні захворювання (без вакцин). Навіть низька ефективність вакцини проти грипу в 42 відсотки є перебільшенням, особливо коли справа доходить до імунітету. Цей показник сам по собі є помилковим припущенням, що нібито, якщо ввести вакцину проти грипу, то людині не доведеться в першу чергу йти до лікаря.
Друга помилка, яку робить медики, ґрунтується на тому, що наука про вакцини каже, що якимось чином можна викорінити мікробну середу. Мікроби, віруси і грибки є частиною нашого природного світу. Медичні працівники повинні пояснювати людям, як краще адаптуватися до цієї середовищі, а не прикидатися, що вони можуть якимось чином уникнути її. Посилення вакцини, як використання антибіотиків, тільки активує мутацію патогенів. Зверніть увагу, що в сучасній медицині назви хвороб змінюються, але тим не менш симптоми хвороби схожі залежно від того, де знаходиться інфекція. Нічого не можна ліквідувати, хвороба з нашими спробами контролювати її лише посилюється.
Мікроорганізми поза тіла не є головною причиною інфекції, як це було запропоновано теорією мікробів Луї Пастера. Погіршення стану тіла і пригнічення клітинної середовища притягує хвороби і це є головною причиною хвороби.
Третя помилка, яку робить медики, вони вважають, що ін’єкції ртуті в якійсь мірі можуть зміцнити імунітет організму. Ртуть в кількості 51 ppm вакцину проти грипу, є насильницьким токсином, який ослаблює людину. Спираючись на брудні токсичні вакцини, ми тільки підсилимо деградацію людського організму і підвищимо кількість хвороб у всьому світі.
Для підвищення імунітету зміцнюйте клітинну середу
Те, що дійсно допомагає під час сезонної застуди та грипу так це підтримка хорошого здоров’я за допомогою натуральних добавок і їжі зі звичайних і органічно продуктів. Здорові люди знають, як запобігти або подолати серйозну хворобу прямо в своєму власному будинку.
Ось кілька прикладів натуральних інгредієнтів, які ви можете зберігати в вашому домі, щоб краще підготуватися для боротьби з хворобами:
Колоїдне срібло є прийнятним антибіотиком, який не призводить до мікробного опору.
Сирої мед манука — неймовірно повноцінний антимікробний антибіотик, який допомагає організму під час будь-якої інфекції.
Адаптогени як китайський лимонник, корінь солодки і корінь астрагала підвищують імунну відповідь, коли організм знаходиться під атакою.
Поживні водорості, як спіруліна та хлорелла, вони насичують клітини організму поживними речовинами, необхідними для боротьби з будь-якими вторгненнями.
Спеції, такі як імбир і куркума допоможуть зменшити запалення, прибрати слиз, що в свою чергу допоможе швидко відновити сили.
Трава піретрум дівочий допоможе підвищити продуктивність, дозволяючи тілу більш правильно реагувати на патогенні організми.
Желтокорень і бузина містять сильні антивірусні сполуки.
Трави коров’як і зефір корінь допоможуть заспокоїти слизові оболонки, надаючи допомогу в природній реакції організму.