Вчені: Хіміотерапія призводить до поширення раку по всьому тілу

Хоча традиційна медицина претендує на перемогу у війні проти раку, але є одне з найбільших шахрайств відомих в історії людства — це хіміотерапія.
Більшості хворим на рак лікарі, онкологи та засоби масової інформації промивають мізки, щоб вони думали, що хіміотерапія це їх єдина надія на виживання. Лікування раку це великий бізнес у всьому світі.
Чи Знали ви, що головним побічним ефектом від хіміотерапії є сам рак? Звичайне лікування раку не тільки терпить невдачу, але також і призначене для того, щоб хворі повторно захворіли на рак. Хоча хіміотерапія може зменшити первинну пухлину, набагато більш важливо те, що відбувається у фоновому режимі. Це одна з темних істин, яку здається, ніхто не знає.
Нове дослідження, видане на початку цього місяця в журналі «Science Translational Medicine» повідомляє нам про те, що нам говорили неправду протягом десятиліть: традиційні методи лікування раку викликають ще більше поширення раку. Команда вчених обнауржила переконливі докази того, що хіміотерапія є лише короткостроковим рішенням.
Зрештою, ліки зроблять вас ще більш хворим, штовхаючи пацієнтів на другий раунд дорогого лікування. Розумні трюк з грошима: замість того, щоб допомогти пацієнтам позбутися від хвороби, вони тимчасово відстрочують захворювання, щоб вдруге «поголити» з вас гроші.
Хіміотерапія вбиває більше хворих, ніж сам рак
Очікується, що в США в 2017 році буде зареєстровано близько 1,688,780 нових випадків захворювань на рак і близько 600,920 людей помруть від цього захворювання, повідомляє річний доповідь Американського товариства раку.
Нью-йоркські вчені пояснили, що хіміотерапія хоч і зменшує пухлину, але вона одночасно відкриває нові двері для поширення пухлини в кров, викликаючи більш агресивні пухлини, які часто призводять до смерті.
Дослідники вважають, що токсичні хіміопрепарати перемикають механізми в організмі, які дозволяють пухлини рости ще швидше. Крім того доктор Джордж Карагианнис, керівник дослідження і його команда виявили, що два поширених хіміопрепарату збільшують кількість «дверей» в кровоносних судинах, що дозволяє раковим клітинам поширитися на інші частини тіла. Команда вчених виявила, що хіміотерапії збільшує кількість ракових клітин мігрують по організму.
Хоча в цьому дослідженні вивчалися тільки наслідки хіміотерапії у випадку раку молочної залози, в даний час дослідники проводять експерименти з іншими видами раку, щоб побачити які відбуваються подібні ефекти, повідомляє «The Telegraph».
Доктор Карагианнис зазначив, що жінки, які отримують передопераційну хіміотерапію для лікування раку молочної залози повинні перевірити, не поширюються ракові пухлини і не створюють більше можливостей для розповсюдження по всьому тілу. Він рекомендує після декількох доз передопераційної хіміотерапії здати на аналіз невелику кількість пухлинної тканини. Якщо кількість маркерів збільшилися, терапія повинна бути негайно припинена.
Це дослідження не є першим, яке демонструє, яким способом хіміотерапія може викликати вторинний або метастатичний рак. У 2010 році дослідники з Університету штату Алабама в Бірмінгемі були нагороджені грантом в $805,000 за Програмою досліджень раку грудей для вивчення питання про те, чи заохочує хіміотерапія поширення раку по всьому тілу.
Пізніше багато досліджень не змогли ігнорувати відповідь на це питання. Так, пацієнти помирають від хіміотерапії, а не від раку. Було доведено, що хіміотерапія не тільки викликає вторинний рак, але і прискорює ріст пухлини і робить ракові клітини більш стійкими до лікування.
75% відсотків лікарів і вчених відмовляються від хіміотерапії
Через руйнівного впливу на весь організм та імунну систему, і надзвичайно низький показник успіху, троє з кожних чотирьох лікарів і вчених відмовляться від хіміотерапії, повідомляє опитування, проведене Онкологічним центром Макгілл. Крім того приблизно на 97 відсотках випадків захворювання раком пацієнти не реагують на хіміотерапію, але вона все ще залишається головним способом лікування майже кожного виду раку.
Подумайте про це. Коли ваш організм бореться з раком, остання річ, яку варто виключити так це хімічні речовини, що пригнічують імунну систему. Хоча всі вчені і лікарі знають, що хіміотерапія є чистим отрутою і може зробити її гірше, Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) забороняє лікарям для своїх пацієнтів вибирати нехімічних шлях, як вітаміни, добавки, трави, суперпродукти та інші природні боротьби з раком.