Веселящий газ спб

Закис азоту – сам газ володіє таким ефектом спочатку, він не є забороненим речовиною і не входить до списку заборонених. Законом не заборонено перевозити, зберігати, вживати, купувати, обмінювати або продавати закис. Оскільки в результаті вживання закису азоту можливі розслаблюючі ефекти, єдиним обмеженням є те, що заборонено продавати людям, молодше 18 років. Немає ніяких обмежень, а стан розслаблення проходить протягом декількох хвилин після вживання. Таким чином, Ви можете сміливо сідати за кермо свого транспортного засобу через деякий час. У нас веселящий газ спб.

Згідно з висновком ФСКН закис азоту не є наркотичним засобом. Дана речовина не завдає шкоду людині і є нешкідливою речовиною. Поширення даної речовини території Російської Федерації не заборонено.

ФСКН не буде обмежувати обіг закису азоту в Росії.
Пітер. 11 грудня. INTERFAX.RU — Федеральна служба РФ з наркоконтролю відмовилася від ідеї серйозного обмеження обороту звеселяючого газу.
«Ми подивилися цю проблему: споживачів звеселяючого газу — тисячна частка відсотка від усіх наркоспоживачів. Це не утворює якусь системну проблему», — сказав В. Іванов журналістам у Пітері в середу.
«Ми зіткнулися з несподіваною піаром цієї проблеми як масштабної проблеми для Росії. Насправді в Росії вона не настільки актуальна», — сказав глава Наркоконтролю.
У червні минулого року Іванов заявляв, що вільний обіг звеселяючого газу в Росії повинен бути обмежений, а не заборонений. Тоді він сказав, що ФСКН внесла в уряд пропозицію про обмеження цивільного обороту звеселяючого газу.