Виски блек лейбл

Ресторани «Гамбрінус» — це відома мережа ресторанів в Москві, що відповідають європейському рівню сервісу і якості напоїв та кухні. Перший ресторан був відкритий в 2007 році, а в даний час вже п’ять респектабельних ресторан щодня зустрічають своїх гостей. Причому, демократизм цих закладів дозволяє і ситно пообідати тут, і провести веселе дитяче свято або студентську вечірку, і замовити вишуканий бенкет.

Ресторани мережі багато в чому схожі:
• в асортименті завжди свіже пиво і пивні закуски, смачні страви європейської кухні;
• дизайн інтер’єру виконаний в близькій стилістиці: обробка виконана в теплих відтінках — від світло-кавових до золотисто-шоколадних;
• зручні меблі і комфортна обстановка;
• WiFi і можливість перегляду спортивних змагань на великому екрані;
• високопрофесійний сервіс.

А також виски блек лейбл.

Проте кожен з ресторанів мережі має свою особливу родзинку:

Ресторан «Гамбрінус» на Тверській підкорює своїм вишуканим інтер’єром: стіни обшиті панелями з деревини, по центру залу розкішна люстра, шкіряні диванчики призводять до тривалого проведення часу. А за зручною барною стійкою легко заводити нові знайомства.
Привертають увагу панно, стилізоване під старовинну карту світу і картини із зображенням міських пейзажів. Легкі дерев’яні решітки умовно поділяють залу на відособлені зони, що дозволяє запропонувати кожному клієнту максимально комфортний відпочинок.

Ресторан «Гамбрінус» на Таганської це неймовірна атмосфера, потрапивши в яку, Вам захочеться приходити знову і знову, адже на це є безліч причин: красивий і багатий інтер’єр, смачна і різноманітна кухня, великий вибір напоїв і міцного алкоголю, караоке, жива музика, турботливий персонал, літня веранда, свята та розіграші.

Ресторан «Гамбрінус» на площі Ілліча – це відмінне місце для захоплюючого проведення часу. Для гостей створена сама комфортна атмосфера в просторому залі, а vip-зал просто вражає своїм розкішним інтер’єром. Саме сюди приїжджають відзначити ювілеї, сімейні свята, важливі події. У літній період вас порадує двоярусна відкрита веранда, з якої відкриваються чудові види на місто.
Ресторани Гамбрінус настільки стали популярними серед жителів та гостей столиці, що навесні 2014 року було відкрито ще два заклади мережі.

Ресторан «Гамбрінус» на Зубовском бульварі розташований у Прибутковому Будинку Е. Е. Чепелевской – цьому будинку більше 100 років. Потрапивши в цей ресторан, ви як ніби поринете в атмосферу Москви минулого століття. Це одне з кращих закладів цієї мережі. Для проведення святкових заходів є просторий зал, що вміщає до 60 гостей. Сюди зручно добиратися з будь-якої частини міста, а найсмачніше пиво, авторські страви від шеф-кухаря, музичне оформлення та безкоштовна парковка сприяють тривалому відпочинку.