Вологдамаш

Компанія «AMB TRUCK» є партнером ТОВ «Вологдамаш«.

Наша компанія спеціалізується на постачанні та продажу спецавтоцистерн для перевезення

харчових рідин (молоко, питна та мінеральна вода, рослинні олії, жири, пиво, виноматеріали, спирт, спиртовмісні рідини, цукрова патока, шоколадна глазур);
технічних рідин (кислот, лугів, смол, коагулянтів), сирої нафти, бітуму, нафтопродуктів та хімії.

ТОВ «Вологодські машини» з кожним роком нарощує обсяги виробництва, розширюючи номенклатуру виробів, що випускаються, удосконалюючи конструкцію і покращуючи якість техніки.

Підприємство виробляє цистерни будь-якого обсягу та призначення використовуючи шасі автомобілів, причепів і напівпричепів як вітчизняного так і імпортного виробництва.

В даний час завод випускає

автоцистерни на шасі ГАЗ, ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, HINO, HYUNDAI, FORD, VOLVO, ISUZU, SCANIA, MAN, DAF;
причіп-цистерни на шасі СЗАП-8357; PR-18S (ВАТ «ВОМЗ» Ст. Луки), напівпричіп цистерни на шасі Steelbear PS-24P/18P (ВАТ «ВОМЗ» Ст. Луки), SG-240 (Meusburger-Новтрак), СЗАП-9915/9905;
ППЦ з несучою цистерною на підкатний візку власної конструкції.
«Вологодські машини» виробляє випуск стаціонарних резервуарів різного призначення місткістю від 1000 до 50000 літрів. Можливе виготовлення ємнісного устаткування по кресленнях замовника.

Система менеджменту якості сертифікована за вимогами ДСТУ ISO 9001-2011 ( ISO 9001:2008). Реєстраційний № РОСС RU .ИК99.К00145, 18.04.2013.

Компанія АМВ-TRUCK працює з транспортними і паливними компаніями, молочними та хімічними підприємствами, що здійснюють свою діяльність в Центральному, Північно — Західному, Південному, Приволзькому, Уральському, Сибірському та Північно-Кавказькому федеральних округах.

Наша компанія надає можливість відвантаження техніки зі стоянок в Калінінграді, Санкт-Петербурзі і Краснодарі, а так само доставку в будь-який регіон Росії.

Кваліфікований персонал нашої компанії, допоможе вибрати модель — найбільш відповідає Вашим вимогам. Парк напівпричепів автомобільних цистерн постійно оновлюється. Але навіть якщо Ви не знайшли необхідної автоспецтехники в нашому каталозі, можлива доставка під замовлення.