Вже відомо місцезнаходження: франківські пенсіонери таки матимуть можливість відпочити у літньому таборі

Нещодавно була інформація, що в Івано-Франківську хочуть створити літні табори для пенсіонерів. Мовляв стареньким теж потрібно десь оздоровитися, відпочити, а не сидіти все літо в квартирі чи біля під’їзду. Таку ідею подав міський голова Руслан Марцінків, на одній з щотижневих нарад, повідомляє Франик.

Мовляв в європейських країнах давно практикують такі табори, то чому і в Івано-Франківську їх не влаштувати. Однак чиновники тоді цю ідею буквально перетворили на жарт, мовляв наші пенсіонери з приходом літнього періоду масово виїжджають на дачу і городи, тому в подібних таборах нікому буде відпочивати. Детальніше на franyk.city.

Однак, минуло небагато часу, і питання з табором знову стали обговорювати. Вирішивши, що це не така погана ідея, один табір для пенсіонерів все ж таки створять. Він буде перебувати на базі «Лімниці» у Калуському районі.

Насамперед туди планують відправити одиноких людей, які не мають родичів, дачі і все літо проводять у жаркому місті. У таборі старенькі зможуть поспілкуватися, оздоровитися, а також вечорами навіть потанцювати. Для пенсіонерів будуть влаштовувати танці.

Перша зміна відпочиваючих поїде в табір можливо ще цього літа, правда не довго, лише на кілька днів, між заїздами дітей. Надалі планують зробити це все більш організовано і табір буде функціонувати протягом кількох місяців.

Поки ще невідомо, як будуть набиратися групи літніх людей, можливо потрібно буде подавати заявку, і тому подібне. Однак ідея вже реалізується і це не може не радувати. В захваті від цієї ідеї і жителі Івано-Франківська. Кажуть, що дуже приємно, що влада піклується про літніх людей, до яких зазвичай нікому немає справи. Схожі табору здатні трохи розфарбувати їх сіру буденність.