World famous Ink

Що потрібно для того, щоб бути Всесвітньо відомим? Кров, це дуже просто — це в генах. Це невпинна самовідданість, прагнення бути найкращим. Ми тут не тому, що ми хотіли створити ще одну фарбу для татуювання, а тому, що ми думали, що могли б зробити це краще. І ми це зробили.
World famous Ink є результатом втіленим в татуюваннях за більш ніж 50 років. Багаторічний досвід дозволив створити формулу фарби з ідеальною в’язкістю для всіх пігментів.
World Famous Ink створена за підтримки найбільш затребуваних художників по всьому світу. Ми провели тести ResAP 2008 для Європи, стерилізували фарби гама-випромінюванням, і зробили їх Vegan friendly.
World Famous Ink бензин, який запалить наступне покоління татуювання!!
Більше 200-х кольорів відмінною фарби для тату, всі пігменти мають насичені і стійкі кольори, рідку консесценцию, що дозволяє працювати будь-якими машинками. Фарби World Famous відмінно підходять для перманентного макіажа і татуажу. Наш шоу рум і роздрібний тату магазин знаходиться в самому центрі Пітера.
Адреса: м. Санкт-Петербург, м. Невський проспект, Садова-Сінна-Спаська, Адміралтейська. Вул. Казанська д. 15. Вхід з двору, арки з кованими воротами зліва від наших вікон, на стіні домофон «Tattoo Shop», у дворі праворуч наша двері.