Xiaomi Редми Ноут 3

Що може бути цікавого в гаджетах від компанії Xiaomi? Мабуть, смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro, здатний запропонувати масу корисного, що, безумовно, не розчарує навіть вимогливих споживачів. описание тут:

Модифікації на вибір

Купити Xiaomi Редми Ноут 3 Про можна в декількох варіантах. Обидва мають великий екран в 5,5 дюймів з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Однак, базова модифікація має 2 Гб оперативної і 16 Гб фізичної пам’яті. Поліпшена версія є володаркою 3 Гб і 32 ГБ пам’яті. Інших відмінностей смартфони не мають.

Сканер

Користувачеві більше не потрібно вводити складні паролі, щоб розблокувати пристрій. Для цього в пристрої реалізований сканер відбитків пальців, розташований на тильній частині апарату. Користувачеві необхідно лише раз налаштувати доступ – тепер усі дані захищені і доступні тільки вам! Зручне розташування сканера трохи нижче камери дає можливість здійснювати розблокування смартфона легким дотиком!

Продуктивність та операційна система

Смартфон Xiaomi Редми Ноут 3 Про працює під керівництвом оновленої ОС Android версії 5.0, доповненої оболонкою від Xiaomi. ОС забезпечує відмінну продуктивність і зручність експлуатації в будь-якій ситуації!
Xiaomi Редми Ноут 3 Про в Москві представлений в інтернет-магазині «Румиком». Ми пропонуємо кращі пристрої, що поставляються відомим китайським брендом, і модель Note 3 Pro не є винятком, адже пристрій базується на потужному процесорі Qualcomm Snapdragon, що працює на частоті 1,8 ГГц. У зв’язці з відео прискорювачем Qualcomm Adreno 510 процесор показує відмінні результати – смартфон легко справляється з багатозадачністю, запускає ресурсномісткий софт і сучасні ігри.