Як визначити характер людини по губах

Вважається, що очі — це дзеркало душі людини. Але рот і губи не менш красномовні, ніж очі. Їх форма, товщина, розмір рота і яскравість шкіри відверто видають наполегливість і слабкість, чуттєвість і твердість, дурість і марнославство людини.

Давня китайська мудрість говорить: людьми, у яких роти вузькі, керують їх голови, в той час як людьми з широкими ротами керують їх серця. Давньогрецький філософ Аристотель вказував на взаємозв’язок між формою губ і внутрішньою енергією людини. Багато бабусі з першого погляду можуть сказати, чи підходить наречений внучці або краще не приводити такого в сім’ю.

Риси обличчя люди успадковують від своїх батьків, як і багато особливості характеру. Навчившись «читати» обличчя людей, можна зробити своє життя безпечнішим, а спілкування приємніше. Стриманість в емоціях іноді маскує доброту і відданість, а за милою посмішкою може ховатися злість і підлість. Перш ніж познайомитися ближче з людиною, корисно поглянути на нього з боку, коли він розслаблений і не думає, що його розглядають. Рот і губи можуть багато чого відкрити.

Визначити характер по губах

Головне, на що звертають увагу люди, це чіткість ліній і напруженість м’язів рота. Трохи відкритий рот, розслаблені губи часто говорять про слабкість характеру, але це властиво і багатьом творчим людям, романтичним натурам і довірливим добрякам. Чіткий малюнок лінії губ, стислі їх куточки, напруженість окологубних м’язів характерні для людей з сильним характером, здатних брати на себе відповідальність, але іноді виявляють зайву жорсткість і нетерпимість у відносинах.

Розмір рота і характер

Роти розрізняються за розміром. Незалежно від форми рот може бути маленький, великий або середній. Відмінності також залежать від приналежності до певної нації.

Великий рот — ознака людини необачного, схильного до необдуманих вчинків. Але вони також є незалежними і сміливими, щедрими, відкритими в спілкуванні і здатні піти проти всіх, відстоюючи свої принципи або захищаючи слабкого. Люди з великим ротом мають тенденцію бути дуже балакучими і люблять розмовляти, не слухаючи інших. Часто у них погані відносини з батьками і людьми старшого віку, тому що вони не люблять слідувати вказівкам, не терплять повчань.

Маленький рот частіше зустрічається у людей стриманих, схильних спочатку подумати і порадитися з усіма, а потім приймати рішення. Іноді вони відрізняються скупістю, але часто це звичайна розважливість, не дозволяє нерозважливо розкидати гроші. Чоловіка з маленьким ротом часто бувають болтливыми, емоційними, надокучливими, але за цим маскарадом вони приховують тверезий розум і логіку, їх реальні дії ніяк не пов’язані з тим, що вони демонструють публіці. Жінки з маленьким ротиком здаються наївними і безпорадними «горобчиками», слабохарактерних і покірними. Деякі і правда, такими і є насправді, але більшість здатні міцно схопити «дзьобиком» вихоплює видобуток.

Середній за розміром рот вказує на гармонійне співвідношення властивостей характеру і відсутність крайнощів.

Товщина губ і властивості характеру

Ідеальні губи — це коли верхня і нижня губи приблизно однакові за розміром, не надто товсті і не дуже тонкі. Колір рівний, світло-червоний. Найбільш товсті (здуті) губи характерні для екваторіальної (негро-австралоїдної) раси. Найбільш тонкі губи зустрічаються у деяких народів на Півночі Європи і Азії. Національні особливості слід враховувати при визначенні типу особистості.

lips20

Фізіогноміка вчить, що губи повні, округлі означають, що людина турботливий і чутливий. Чим товщі губи, тим більш пристрасний чоловік. Повні опуклі губи красивою чіткої форми зустрічаються у успішних, щасливих людей, повних енергії та оптимізму. Товсті губи невизначеної форми бувають у добродушних, чутливих і чуйних, але слабохарактерних людей.

Визначити характер по губах

Люди з тонкими губами більш обережні в почуттях і відносинах. Вони відрізняються наполегливістю, рішучістю, їх не так легко обдурити лестощами. Вони не люблять, коли їх дражнять і висміюють, можуть затаїти образу надовго. Люди з тонкими губами більш серйозні, працьовиті та відповідальні. Тим не менше, люди з дуже тонкими губами бувають емоційно холодними, вони насилу знаходять собі пару. Часом надмірна педантичність і розважливість заважає їм побудувати гармонійні стосунки.

Згідно зі старокитайським уявленням про відповідність чорт особи і характеру, верхня губа являє собою «жіночу» сторону (інь) в той час як нижня губа являє собою «чоловічу» бік (янь). Верхня губа людини може показати його чуттєвість і здатність любити, нижня губа говорить про те, скільки йому потрібно отримувати любові від інших людей.

Визначити характер по губах

Товста нижня губа в поєднанні з тонкою верхньою є ознакою жадібності і егоїстичності. Такі люди люблять насолоди, але тільки свої власні, що відчувають і чого бажають їх партнери їх абсолютно не цікавить. Але вони можуть бути дотепними і кумедними, фонтанувати енергією, розважати і захоплювати. Вони вміють отримувати радість від життя і цьому варто у них повчитися.

Якщо верхня губа повна, а нижня вузька, то часто такі люди бувають нерішучими, не здатними постояти за себе. Вони охоче беруть на себе турботу про когось, допомагають і рятують. При цьому вони часто люблять маніпулювати іншими, пихаті, прагнуть задавати тон, будувати плани і захоплювати інших своїми ідеями. Дивно, але зазвичай їм це вдається.

Куди спрямовані куточки губ?

Люди з піднятими куточками губ вважаються оптимістичними і життєрадісними, вони товариські і зустрічають кожен день з усмішкою. Люди з опущеними донизу куточками губ часто песимістичні, дуже соромливі і схильні залишатися на самоті. Тим не менш, ви можете розраховувати на їх чесність і справедливість.

З віком слабшають м’язи обличчя і куточки губ опускаються майже у всіх людей. Тим не менш, у одних вони складаються в жорстку лінію, а в інших надають особі нещасне вираз гіркого розчарування.

Яка губа більше виступає?

Якщо подивитися на людину в профіль, то можна помітити, що одна губа майже завжди виступає вперед більше, ніж інша.

Верхня губа, що виступає над нижньою, свідчить про нерішучість володаря. Такі люди відрізняються добротою, добре розуміють інших, вони щирі і чесні. Вони не люблять конфронтацію, їм важко доводити свою правоту і відстоювати свої бажання, вони схильні до компромісів. Їм простіше поступитися, ніж образити когось.

Якщо нижня губа висувається вперед, то у власника такого рота характер чіпкий і рішучий. Вони напористі і стрімкі. Люди з виступаючою нижньою губою можуть боротися за свої інтереси, доводити свою правоту, навіть якщо вже зрозуміли, що помиляються. У них свої уявлення про честь і гордість, часом вони дуже вимогливі і до себе, і до інших.

Як визначити характер по губах

Як перевірити достовірність характеристики по губах?

Відповідь дуже проста: придивіться і поспостерігайте за людьми, з якими ви добре знайомі і чий характер для вас не секрет. Почніть з себе і тих людей, у кого явно виражені ті чи інші особливості будови рота і губ.

Не завжди зручно роздивлятися людину пильно, тому почніть з фотографій. Вибирайте ті, де ваші друзі і родичі не позують, а потрапили в кадр випадково. Дайте характеристику людині по губах і перевірте, чи співпадає ваша особиста думка з тим, на що вказують губи. І не забудьте розглянути фотографії своїх літніх родичів, на яких вони зняті в молодості. Старі знімки багато вам відкриють.

P. S. Характер чоловіків визначити простіше, у дівчат він змінюється в залежності від макіяжу.