Юрий Хованский

Просто комік – в самих різних жанрах: від стендап-виступів, пародій, скетчів до, наприклад, реп-баттлов. Або реп-композицій, виступаючи і в цьому випадку саме як комік. Таке ось амплуа: галасливий, яскравий і веселий алкоголік з почуттям гумору; і одночасно гострий на язик чоловік-скандал, людина-каталізатор всяких бурхливих реакцій в інтернетах, пов’язаних з обуренням, гнівом etc. Амплуа все ще працює, інтерес все ще не гасне, а іноді і навпаки розгорається з новою, ще більшою силою – Юрій вміє підігріти його, коли це потрібно. Образ і амплуа настільки яскраві і неймовірно живучі, що склалася ситуація, коли про хлопця з прізвищем Хованський дуже багато людей щось чули або бачили, а от відповісти на питання «хто ж це все-таки такий?» і «чим він, власне, знаменитий?» відповісти зрозуміло зможуть чи не одиниці. Ну, ось версус судить, начебто стендап-комедією колись займався. Ну і «Батя в будівлі», так. У нас юрий хованский ютуб.

Особистість і спосіб
Russian Standup
Е***ть як я люблю
Пародії, скетчі, короткометражки
MC Хованський
З чим там ще асоціюється Юрій Хованський зазвичай? Зі скандалами, з алкоголем… ну так, ще з шумом. І криком. Немає, мабуть, давайте: «з гіперекспресією». Асоціюється не даремно і зовсім навіть не випадково – це дійсно коронний прийом Юри; інструмент, який здатний вичавити глядацьку реакцію навіть з відносно середніх жартів та історій. Це був локомотив перших проектів Юрія – «е***ть, як я люблю», «Russian Standup» або різних летсплеев тоді ще з Maddyson’ом.

І в цьому немає нічого поганого – експресія як складова частина передачі емоцій викликає інтерес і сама по собі, а крім того вимагається вміння їй володіти. Потрібно знати ситуації коли її включити, потрібно підібрати потрібні варіації експресії для даної ситуації, дуже бажано не повторюватися у формах та інтонаціях, а крім того потрібні і деякі природні дані — певний тембр голосу і щось на зразок вокального діапазону голосу. (Останнє, до речі, не тільки в експресії стане в нагоді). І всім цим Юрій дійсно володіє, що вже величезний плюс для нього як для… як для коміка, в загальному.