Займ под авто

Компанія АвтоАктив

ВІРНИЙ АВТОЛОМБАРД В МОСКВІ!

Трапляється так, що з’являється необхідність терміново знайти гроші:
для бізнесу, на ремонт в квартирі або заміському будинку, поїздку на відпочинок, на будь-які термінові невідкладні справи. У таких випадках звернення в автоломбард, є найбільш вигідним рішенням. Ми завжди готові надати нашим клієнтам найвигідніші умови кредитування. При цьому наша компанія надає гарантії фінансової безпеки і несе повну відповідальність за залишені в заставу автомобілі. Офіс зручно розташований у крокової доступності від метро Нагатинська. Переваги отримання кредиту в нашому ломбарді. У нас найкращій займ под авто.

Високий рівень обслуговування

Звертаючись в нашу компанію, ви завжди можете розраховувати на високий рівень професійного обслуговування. Всі наші фахівці відрізняються дбайливим ставленням до клієнтів і необхідними знаннями в області кредитування.

Мінімум документів для оформлення кредиту

Щоб отримати необхідну суму, достатньо представити документи, що підтверджують вашу особу, а також право на володіння оставляемым в заставу транспортним засобом.

Комфортні умови і безпека

В нашому офісі створена затишна обстановка, є служба охорони, яка забезпечує безпеку на високому рівні. При необхідності наші фахівці завжди готові надати вам консультації щодо особливостей оформлення кредитів і виплат по ним.

Допомога в юридичних питаннях

Всі наші клієнти можуть розраховувати на допомогу при уточненні юридичних питань, що стосуються збереження автомобіля або діяльності, яку здійснює наш автоломбард.