Заклепки

Наша компанія на постійній основі працює з низкою виробників і трейдерів з Європи, СНД і Китаю.

Ми відкриті до взаємовигідної співпраці з усіма зацікавленими сторонами.

Наше підприємство може запропонувати на експорт продукцію ПАТ «Дружківський метизний завод, дилером якого ми є, а так само інших підприємств галузі. Так само на постійній основі ми імпортуємо найрізноманітніший кріплення і метизи, ми можемо стати Вашим надійним партнером і дистриб’ютором Вашої продукції в Україні і поширювати її через мережу наших представництв. Шановні клієнти, повідомляємо Вам про вихід у світ Каталогу кріплення 2012 року. У нас ви зможите заклепки купить.

Ми постаралися зібрати воєдино всю інформацію про найбільш вживаних метизах для машинобудування, будівництва, меблевого виробництва і т. д.

В каталозі дана вичерпна інформація по болтів, гайок, шайб, гвинтів, шпильок, саморізами, анкерів, ж/д кріплення, заклепками, дюбелів і т. д.

Орієнтуючись за фотографіями і кресленнями виробів, а також, використовуючи таблиці перерахунку зі штук на кілограми, Ви завжди будете мати можливість зробити точний вибір необхідного для Вашої роботи кріплення.

Клієнти, які купили продукцію на 5000 грн та більше протягом календарного місяця, мають можливість запросити безкоштовне отримання каталогу в представництві ТОВ «ТК «Технокомплект», яке їх обслуговує.